STOBAG_TP6500_001

איך לבחור את הפרגולה המושלמת

איך לבחור את הפרגולה המושלמת

הגעתם למסקנה שאתם מעונינים בפרגולה, ואתם "הולכים על זה". דבר ראשון אנחנו בסטוק גרדן נרצה להגיד מזל טוב, ולאחר מכן נרצה לכתוב קצת על איך לבחור בעצם את הפרגולה המושלמת. מה חשוב לנו שיהיה בפרגולה? מה חשוב שיהיה בספק? יש הרבה גורמים שיכולים להשפיע על הקניה שלנו, וחשוב לבחור בקניה איכותית, שכן זהו מוצר שנועד לשרת אותנו במשך תקופה ארוכה, וזהו לא מוצר מתחלף שקונים פעם בכמה חודשים. לכן, ראוי שנעשה מעט עבודת מחקר לפני, נבין מה חשוב בנושא הזה, וכך נדע לפעול בהתאם.

במאמר הבא ניסינו לכתוב בקצרה על מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם כשרוכשים פרגולה, ואנו ממליצים לקחת 5 דקות ולקרוא לעומק את המאמר. בכל אופן, אנו מאחלים בהצלחה בבחירת הפרגולה המושלמת, ומזכירים שאנו נשמח לעמוד לצידכם בכל עניין, גם אם מדובר רק בהתייעצות.

פרגולה איכותית – עדיפות לעץ טבעי ואמיתי, ללא חומרים סינטטים

יש בשוק הרבה סוגים שונים של פרגולות, מכל מיני חומרים. החל מחומרים סינטטים שונים, ועד לשבבי עץ דחוסים, אפשר למצוא הכל והכל. אנחנו בפרגולה מאוד אוהבים איכות, ומאמינים בלספק אך ורק את הסחורה הטובה ביותר. לכן, אנו עובדים אך ורק עם עץ אורן איכותי מלא, כזה שישרת אותכם בנאמנות לשנים רבות שיבואו.

לעץ אמיתי מלא יש תכונות איכותיות, כמו גמישות העץ – דבר שמאוד רצוי במהלך עונות מעבר ובמהלך החורף, כך הפרגולה נשארת יציבה ואיתנה. כך שיש חשיבות גם בטיחותית לנושא זה, וגם יתרון לשמירת הפרגולה לאורך זמן רב.

כמובן שבנוסף לכך, יש בעץ מלא מראה מדהים היוצר חיבור נפלא אל הטבע, שאף חומר אחר אינו יכול להחליף במאה אחוז. כל אלו ועוד, הופכות את הבחירה בעץ מלא לבחירה הכי איכותית שאפשר לעשות.

שירות איכותי מהספק – גם לאחר הקניה

כשרוכשים פרגולה, חשוב מאוד לוודא שמקבלים שירות איכותי מהספק, ולוודא שמקבלים אותו גם לאחר הקניה. הרי אין דבר יותר מבאס מאשר ליצור קשר עם ספק שמוריד מעצמו אחריות. לכן חשוב לראות שאתם מקבלים שירות רציני, הכולל התחייבות לשירות איכותי גם לאחר הקניה.

אנחנו בפרגולה מאוד מודעים לכך ויש לנו חשיבות רבה לתודעת שירות ברמה גבוהה, לכן אנו מספקים שירות לקוחות מלא בכל התהליך, מלפני במהלך וגם לאחר הקניה, בהתחייבות מלאה. אנחנו נמצאים בשוק כבר מספר רב של שנים, ויש לנו קהל לקוחות גדול שחוזר אלינו שוב ושוב. חשוב לנו לשמור על כך, ולכן אנו מציעים שירות ברמה הכי גבוהה שאפשר, בכדי שתמשיכו להגיע אלינו עוד בשנים הקרובות. אם יש לכם כל התלבטות שהיא או אם משהו לא ברור לכם עד הסוף – בבקשה, תרגישו הכי חופשי לשאול אותנו כל דבר.

מחיר נוח ונגיש, חסר תסכולים

מחיר, מחיר, מחיר. מחיר זה דבר מאוד חשוב – במיוחד במציאות הכלכלית הישראלית, בה לרוב המוחלט של האנשים האמצעים ברשותם מוגבלים ברמה כזאת או אחרת. המחיר מאוד משפיע על התוצרת, אבל חשוב שהוא ישקף מחיר שוק ריאלי, וכזה שיוכל להיות נגיש לכל בית. אנחנו מאוד מודעים לכך ולכן המחירים שלנו הם חסרי תקדים ביחס לאיכות, והכי טובים שאפשר לספק. כל זה כמובן לאחר הרבה מאמצים שעשינו בשנים האחרונות, בהם הצלחנו לשפר ולייעל את התהליכים שלנו.

בנוסף, יש לנו כעת מבצע לזמן מוגבל, פרגולות בגדלים שונים במחירים שבין 5,490 לבין 8,900 בלבד! כן, המחיר הזה לפרגולה מעץ מלא איכותי, שמותקן אצלכם תוך 14 יום, ברמת שירות ומקצוענות יוצאת דופן.

לפרטים נוספים על המבצע, לחצו כאן

איך לבחור את הפרגולה המושלמת – לסיכום

שימו לב שאתם עושים את הבדיקות שלכם לפני הקניה. בין אם זה על טיב העץ, איכות השירות, וכמובן הספק. תשאלו כמה שיותר שאלות כדי להיות בטוחים מה אתם מקבלים, גם מבחינת טיב החומרים, גם מבחינת השירות, האספקה, וגם מבחינת הנסיון והמיומנות של הספק. תעשו סקר שוק לפני הקניה, והכי חשוב – תזכרו כמה שיותר להנות ולהתרווח מהפרגולה לאחר הרכישה, כי זה מה שהכי חשוב.

אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין,לחלוק מהנסיון הרב שלנו, גם אם מדובר בהתייעצות בלבד, ואתם מוזמנים להתקשר ולדבר עמנו במספר: 03-6767327

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on print
Share on email