hand-palm-hand-price-1201721

דק עץ – מחירים

דק עץ

אז מזל טוב, החלטתם לרכוש דק עץ. אין ספק שזאת בחירה נהדרת, ואתם בין בעלי המזל שיש ביכולתם לעשות זאת – איזה כייף.

כשאנו ניגשים לקנות דק עץ, יש מספר אלמנטים שיהיו לנו חשובים: האיכות, רמת השירות, רמת המקצועיות, וכמובן – גם המחיר. במציאות הכלכלית הישראלית, למחיר יהיה משקל חשוב בהחלטה. אנו בסטוק גרדן מאוד מודעים לכך, לכן יצאנו עם מבצעים על דק עץ אורן לאורך זמן מוגבל. לאור האירוע, החלטנו לכתוב את המאמר הזה שיעשה קצת סדר בנושא.

דק עץ – מה המחירים

לפני שרוכשים דק עץ, חשוב דבר ראשון להבין שהמחיר יהיה תלוי במספר גורמים. רמת איכות העץ, רמת איכות המקצועיות, רמת איכות השירות – כל אלו ישחקו תפקיד בגילום המחיר לדק העץ.

תהיו מוכנים לכך שתתקלו ברמות מחיר שונות והצע שונה מהספקים השונים, ותערכו לבדוק בדיוק מה מה אתם מקבלים.

אם איכות העץ היא נמוכה , או רמת המקצועיות נמוכה, אז אנו עלולים "להתקע" עם רכישה שנתחרט עליה. ואם רמת השירות נמוכה אז כל תהליך הקניה וההתקנה היה לנו לא נעים – וחבל.

לכן רצוי לבחור בספק שישרת אותכם בצורה נאמנה ויענה על כל הדרישות שלכם.

אצלנו בסטוק גרדן אנו מודעים היטב לכל השיקולים האלו, לכן אנו מציעים אך ורק דק עץ איכותי, המותקן על ידי בעלי מקצוע מוכרים ואמינים, וכמובן עם השירות האיכותי הידוע שלנו – משלב ההתלבטות עד לאחר הקניה, נשמח לענות על כל שאלה ולעזור בכל דבר שנוכל.

דק עץ – לברר מה האיכות לפני שקונים

ישנם כל מיני איכויות שונים של דק עץ, ומעבר לכך, ישנם בשוק כל מיני חיקוי עץ, העשויים מחומר סינטטי ירוד, שלא מחזיקים מעמד ולא ראויים לשימוש במזג האוויר הישראלי. ישנם גם דקים העשויים מנסורת עץ דחוסה, שיכולה להראות יפה מבחוץ, אבל גם כן לא תחזיק מעמד בצורה ראויה ועלולה לגרום למפח נפש גדול.

אז לפני שבוחרים בדק עץ – חשוב מאוד לבדוק מהו בדיוק סוג העץ בו משתמשים, ולא לחשוש מלברר ולבדוק בדיוק עם הספק מהו העץ הספיציפי אותו הזמנתם.

אצלנו בסטוק גרדן, אנו משתמשים אך ורק בעץ אורן איכותי, ואנו לא מציעים עץ סינטטי או שבבי עץ דחוסים, שכן חשוב לנו להביא פתרון איכותי בשוק, כמו שאנחנו עושים במשך שנים.

לכן אחד הדברים החשובים שאפשר לעשות הוא לוודא מהו סוג העץ שניתן, ולא להסתמך על השערות או מידע שלא מספיק מפורט.

בחירה בדק עץ איכותי היא כזאת שתשרת אותנו לאורך תקופה ארוכה, ותחסוך מאיתנו הרבה כאבי ראש עתידיים. אנו מאמינים שאם קונים מוצר אז יש לרכוש אותו ברמה איכותית, לכן כל המוצרים שלנו מאוד איכותיים. עם זאת, כל מוצר שאנו מציעים הוא עם התחשבות רבה במחיר ואנו מציעים מחירים חסרי תקדים, שמביאים לידי ביטוי את כל הנסיון עתיר השנים שלנו בנושא.

דק עץ – מחירי מבצע לזמן מוגבל בסטוק גרדן

כמו שכתבנו, אצלנו אנו משתמשים אך ורק בעץ אורן איכותי, ולא בשום עץ אחר. עץ אורן הוא מותאם מאוד לאקלים הישראלי, ובגלל שהוא מאוד פופולרי המחיר שלו גם בהתאם נוח, לכן הוא הבחירה האולטימטיבית לבניית עץ דק.

ועכשיו, לזמן מוגבל, יש לנו מחירים מטורפים על הדקים שאנו מציעים!

לדוגמא:

דק עץ אורן גודל 3/4 ,  בגובה 2.5 מטר, ברמת גימור משובחת, הכולל:

גם הובלה, גם התקנה מלאה, במחיר של רק 5,200 – כולל מע"מ!

מדובר במחיר אטרקטיבי מאוד, שאותו לא נציע כל הזמן אלא רק לתקופה מוגבלת. יש לנו מבצעים נוספים גם על גדלים אחרים של דקים, וכולם נוצרו מתוך מחשבה של להביא את הפתרון האיכותי ביותר, במחיר האטרקטיבי ביותר, ואנו גאים להציג את המחיר הזה עבור הדק האיכותי שאנו מציעים.

לאחר ההזמנה אנו נספק את הדק בתוך עד 14 יום בלבד בהתחייבות, ונעשה זאת בצורה שלא תדרוש מכם שום מאמץ, שכן אנו מאמינים שיש לספק את הסחורה בצורה מיטבית וכזאת שלא תיצור ללקוח התעסקות מיותרת. אנשי המקצוע שלנו נעימים ומבצעים את ההתקנה ברמה חסרת פשרות.

לפרטים נוספים, לכל שאלה התייעצות והתלבטות, צרו עמנו קשר במספר: 03-6767327

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on print
Share on email