best-pergola-kits-online-08

פרגולות עץ – פתרון מרהיב ומשתלם

פרגולות עץ

אנו שומעים לאחרונה הרבה על פרגולת עץ, לאחר שהיו כמה שנים שבהם היא הייתה יותר רחוקה מאור הזרקורים. המון אנשים בזמן האחרון עושים את הבחירה הזאת, ומתרכזים במה שיש לפרגולת עץ להציע להם. ואנו בהחלט מבינים מדוע.

בין אם יש לכם גינה, חצר, מרפסת, או כל מקום אחר שבו אתם זקוקים להצללה ראויה – פרגולת עץ היא פתרון מדהים, מרהיב ומשתלם עבורכם.

לפרגולת עץ יש מספר יתרונות:

  • עמידות גבוהה – פרגולת עץ עשויה עץ אורן, עץ בעל יכולת צפיפות גבוהה במיוחד. יש לו עמידות גבוהה והוא נשמר במשך השנים במצב מצוין.
  • מראה מרהיב – יש דיעה רווחת בקרב הציבור, ש״אין על מראה של עץ״. עץ מקרב אותנו אל הטבע, נותן לנו תחושה חמימה וביתית, וקשה מאוד לטעות איתו.
  • מחיר ביחס לתועלת – המחיר ביחס לתועלת שתקבלו מפרגולת העץ היא מאוד גבוהה. לכן גם מבחינה זאת, פרגולת עץ היא בחירה מעולה.
  • פונקציונליות – הפרגולה מאוד פונקציונלית ומשרתת בנאמנות את המטרה שלה.

פרגולת עץ – מחיר

מאוד חשוב שהמוצר יהיה איכותי, מאוד חשוב שיהיה לנו שירות מצוין, ולא פחות חשוב מכל הנושאים האלו – חשוב מאוד שיהיה מחיר בהתאם. המחייה בישראל היא לא פשוטה, לא זולה, וכספק ובעל שירות, לדעתנו חשוב מאוד להתחשב בנושאים האלו עבור הלקוח הישראלי, אחרת לא נהיה מחוברים לקרקע ולא נוכל לעמוד בקריטריונים הגבוהים שהצבנו לעצמנו.

אצלנו בפרגולה, המחירים מאוד נוחים, מאוד אטרקטיבים, והכי טובים שניתן למצוא!

כיוון שיש לנו נסיון של שנים רבות, יש באפשרותנו לספק מחיר אולטימטיבי עבור מוצר אולטימטיבי.

מעבר לכל היתרונות שיש לפרגולת העץ, אנו נוכל גם לספק אותו במחיר שיהיה לכם נוח לכיס.

כמו כן, יש לנו אפשרות לפריסת תשלומים – כך שתוכלו לרכוש את פרגולת העץ הטובה ביותר, בתנאים שמתאימים לכם ולכיסכם.

כמו כן, אנו מציעים הנחות מידי פעם – ואנו ממליצים לשאול את הנציג שלנו בשיחה לגבי ההנחות. אתם מאוד תופתעו – לטובה.

פרגולות עץ – אספקה מהירה

דמיינו את התרחיש הבא: לאחר המחקר, השאלות, ההתלבטויות והלבטים, ובעצם רגעים רבים, זמן ומשאבים שהקדשתם לנושא, הגעתם למסקנה סופית לגבי המוצר הנרכש שלכם.

לאחר שהגעתם להחלטה, שילמתם ממיטב כספיכם עבור המוצר. כעת, תרצו לקבל אותו כמה שיותר מהר, בלי ״שיגועים״ ובלי בעיות בדרך .. נכון?

אז אנחנו בסטוק גרדן מאוד מודעים לנושא!

לכן אנו מציעים זמן אספקה קצר במיוחד בתחום – עד 14 יום בלבד, ואנשי המקצוע שלנו יגיעו אליכם להתקין את הפרגולה הנבחרת.

אנו מתחייבים לאספקה מהירה, ולאנשי מקצוע איכותיים, אדיבים, ושיבצעו את העבודה בצורה הטובה ביותר. אצלנו אין איחורים, אין תירוצים, ואין עיכובים – מה שאתם רואים זה מה שאתם מקבלים – ואם התחייבנו לזמן אספקה מהיר וקצר – אנו נעמוד בו, ועל כך יעידו שלל לקוחות העבר הגדול שלנו.

שירות לקוחות

כל קהל לקוחותינו הוותיק מודע היטב לכך שנושא שירות הלקוחות מאוד חשוב לנו ויקר לליבנו. אנו עושים את כל המאמצים בכדי שנוכל לתת שירות מעולה ללקוחתינו.

גם במוצרי הפרגולות שאנו מציעים המצב אינו שונה – אנו נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר, נשמח לענות לכל שאלה, נשמח לייעץ לגבי כל התלבטות, בין אם זה לפני הקניה או לאחר הקניה – חשוב לנו שכל לקוח יקבל מאיתנו את השירות הטוב ביותר ואת ההרגשה הטובה ביותר, והמטרה שלנו היא שתחזרו אלינו עם חיוך לרכישה הבאה בעתיד, כמו הרבה לקוחות שהיו לנו בעבר.

לסיכום

בתחילת המאמר פירטנו על האיכויות השונות של פרגולת העץ, כיוון שחשוב לנו שתדעו שהמוצר שאותו אנו מספקים הוא אכן ברמה הגבוהה ביותר. לאחר מכן פירטנו על השירותים שלנו, כיוון שמאוד חשוב לנו שכל לקוח ייצא מאיתנו הכי מרוצה שיש ויהיה שמח על כל אספקט בתהליך – גם על האיכות, גם על השירות, גם על המחיר. רק בצורה הזאת אנו נוכל להמשיך לתת את השירותים המצוינים שלנו ולמשוך קהל לקוחות וותיק שנשאר איתנו במשך שנים לרכישות חוזרות ונשנות.

אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בכל התייעצות, בכל נושא, וכמובן להזמנות, במספר הבא:   03-6767327

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on print
Share on email